Przejdź do treści
Baner z tytułem

Wynajem mierników

Energyegroup
LANTEK IV-S

Miernik sieci LAN

PRZYSZŁOŚĆ CERTYFIKACJI OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO
Najskuteczniejszy i najszybszy certyfikator.

  • 7 sekundowy czas testu (kat. 6A) – Jeden z najszybszych na świecie.
  • Opatentowany VisiLINQ™ zwiększa produktywność – Prosta obsługa i pełna kontrola.
  • Certyfikacja połączeń do Kat. 8.1 i Kat. 8.2.
  • Certyfikacja do 3000 MHz - Testowanie do 3000 MHz, zapewniając miejsce dla przyszłych ratyfikowanych norm ISO/TIA.
  • Oszczędność czasu przez połączenie z drukarką etykiet– Tworzenie i drukowanie złożonych konwencji nazewnictwa na drukarce etykiet. 
  • Brak przestojów i nieoczekiwanych rachunków– Sapphire Care Plan (Szafirowy Plan Opieki) zminimalizuje przestoje i zmniejszy koszty eksploatacji

 

Najszybsze na świecie oprogramowanie do zarządzania testami w chmurze - Wgrywanie testów / generowanie raportów jest teraz jeszcze szybsze.
Najłatwiejsza nawigacja po projekcie poprzez przeciąganie i upuszczanie w chmurze - Poruszanie się między budynkiem/ pokojem/szafą/panelem jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki składanym folderom.
Eliminacja kosztownych błędów konfiguracji – Wstępne konfigurowanie wszystkich informacji dotyczących projektu w TREND AnyWARE Cloud.
Wsparcie online – “Zdalne łączenie się z miernikiem LanTEK IV-S, minimalizując czas rozwiązywania problemów, usprawniając współpracę i redukując liczbę połączeń telefonicznych.”

Współpraca w czasie rzeczywistym pomiędzy kierownikami projektów i technikami terenowym.

Energyegroup

Zakupując mierniki otrzymasz pomoc oraz ew. serwis sprzętu.

Zapytaj naszego doradcę 510 355 500
office@energyegroup.pl
MPI-540-PV Start

Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych

Sonel MPI-540-PV w wersji S nie jest wyposażony w 3 szt. giętkich cęgów prądowych 3-F

  • Stopień ochrony: IP 51
  • Kategoria pomiarowa: CAT II 1000 V DC, CAT III 500 V, CAT IV 300 V
  • Transmisja danych: Bluetooth, USB, Wi-Fi
  • Wyświetlacz: dotykowy, graficzny, kolorowy, podświetlany

Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych Sonel MPI-540-PV to zaawansowane narzędzie stworzone w szczególności do mierzenia parametrów instalacji fotowoltaicznych. Z pomocą jednego urządzenia możliwe jest wykonanie całego szeregu badań po stronie DC i AC zgodnie z wytycznymi normy PN-EN 62446.

PVM-1020 KIT

Mierniki instalacji fotowoltaicznych

Stopień ochrony: IP65
Kategoria pomiarowa: CAT II 1000 V DC, CAT III 600 V, CAT IV 300 V

Wielkie możliwości w niedużej obudowie

Zestaw do pomiaru instalacji fotowoltaicznych PVM-1020 KIT składa się z mirnika PVM-1020 oraz miernika irradiancji IRM-1. PVM-1020 to prawdopodobnie najmniejszy na świecie miernik do pomiarów instalacji fotowoltaicznych z tak pokaźną liczbą funkcji pomiarowych. Wszechstronny, a jednocześnie prosty w obsłudze, bezbłędnie wykonuje swoje zadania w zakresie monitorowania parametrów bezpieczeństwa i efektywności instalacji fotowoltaicznych (PV). Za sprawą wbudowanego interfejsu radiowego LoRa zapewnia współpracę z miernikiem nasłonecznienia i temperatury IRM-1 - na znacznych odległościach!

CMP-1015-PV

Cyfrowy miernik cęgowy do instalacji PV

Stopień ochrony: IP 40
Kategoria pomiarowa: CAT III 1000 V, CAT IV 600 V
Transmisja danych: Bluetooth
Wyświetlacz: LCD, kolorowy, podświetlany

Przyrząd dedykowany jest do pomiaru prądu i napięcia DC w instalacjach fotowoltaicznych. Urządzenie jest wszechstronne dzięki mnogości opcji pomiarowych. Obrazu dopełnia rejestrator z wykresami. Praca w pełnym słońcu nie jest przeszkodą dzięki wyświetlaczowi o wysokiej jasności.

TKF-12L

Tester kolejności faz

Stopień ochrony: IP 42
Kategoria pomiarowa: CAT III 600 V

Ergonomiczny tester kolejności faz Sonel TKF-12L to sprawdzone narzędzie pomiarowe, którego głównym zadaniem jest kontrolowanie 3-fazowych instalacji elektrycznych. Tester kolejności wirowania faz sygnalizuje zgodne lub przeciwne podłączenie. Przyrząd nadaje się do pracy w szerokim zakresie napięć międzyfazowych (zakres pracy wynosi od 35 do 690 V, częstotliwość od 10 do 70 Hz) w obwodach rozdzielczych. 

EVSE-01

Adapter do testów stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Szybka i pełna diagnostyka stacji ładowania.

Adapter Sonel EVSE-01 pozwala na wykonanie kompleksowych pomiarów stacji ładowania pojazdów elektrycznych - szybko i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Symulując kabel ładujący (linia proximity pilot - PP) i status podłączenia pojazdu (linia control pilot - CP), wprowadzi stację w różne stany pracy. Umożliwi w ten sposób pomiary z zakresu ochrony przeciwporażeniowej: impedancję pętli zwarcia ZS, rezystancję izolacji RISO i sprawdzenie parametrów wyłączników różnicowoprądowych RCD.